Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Jak a do čeho balíme objednané zboží?
Abychom byli konkrétní, tak samozřejmě záleží o jaké zboží se jedná. Protože jinak se balí věci, které nejsou tak náchylné k poškození při přepravě a jinak například lucerny, které mají skleněné bočnice. Zároveň jsou v nabídce i produkty, které jsou již připravené k expedici od výrobce a ty většinou dále neupravujeme.
Pak tu je ale velké množství produktů, které musíme zabalit samostatně a zcela v naší režii. Pokud to situace dovolí, dáváme přednost již použitým kartonovým krabicím, které se následně vyplňují rovněž použitým kartonem, nebo například zbytky z průhledných fólií, které dokáží objednaný produkt ochránit proti pohybu v krabici.
Možná to někdy bude připadat divné, ale opravdu je třeba myslet na to, aby se co nejvíce obalového materiálu využívalo víckrát. Jednak je to šetrnější k životnímu prostředí a samozřejmě se tím snižují náklady na balení, což je podstatné i pro cenotvorbu, zejména v dnešní době, kdy jdou dané položky stále nahoru a my chceme vám našim zákazníkům nabízet co nejlepší ceny skladových položek.
V oblasti obalového materiálu a výplní tak spolupracujeme s regionálními partnery a případné nevyužité zbytky z výroby používáme jako výplně.
Tímto tedy děkujeme za pochopení a věříme, že to i pro většinu z vás bude přijatelné, že ne každá objednávka bude dodána v krásné nové krabici.